6
Aralık
2016

Dijital Pazarlama Okulu - Etkinlik Tarihi: 6-7 Aralık 2016

Dijital Pazarlama Okulu’nun Dijital Pazarlama Odaklı eğitimlerine Pazarlama Zirvesi katılımcıları özel indirimlerle katılıyor. Google Partner oyunlarını oynayarak ve MOOF standına kartvizit bırakarak çekilişe katılabilirsiniz.

Devamı
6
Aralık
2016

CNN Türk - Etkinlik Tarihi: 6-7 Aralık 2016

CNN TÜRK standını ziyaret eden konuklarımız, canlı yayın stüdyomuzda haber sunma deneyimini gerçekleştirecekler. Çektikleri fotoğraf ve videoları sosyal medyada paylaşacaklar.

Devamı
6
Aralık
2016

Cemile Sultan Korusu - Etkinlik Tarihi: 6-7 Aralık 2016

Cemile Sultan Korusu standını ziyaret edip bırakmış olduğunuz kartvizitler arasından çekiliş ile 6 şanslı kişiye çift kişilik 1 yıl boyunca ve Pazar günleri geçerli Açık Büfe Kahvaltı hediye edilecektir.

Devamı
7
Aralık
2016

Martin Lindstrom Optimist Kitap Standında Sizlerle!

Tüketicinin zihnini okuyan, yeryüzünün en etkili pazarlama dâhisi Martin Lindstrom kitaplarını imzalamak için 7 aralık Çarşamba 10:50-11:35 saatleri arasında Optimist Kitap standında sizlerle

Devamı
MCT Danışmanlık A.Ş ve Eventus Organizasyon Fuarcılık ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenen her türlü organizasyondaki sunum ve demeçler, şirketimiz görüş ve politikası ile ilgili olmayıp, tamamen konuşmacıların kişisel bilgi ve görüşlerini yansıtmaktadır.